دبیرستان دخترانه فرزانگان (دوره اول و دوم)
 
  درج مطلب
 
نتایج سی و دومین مسابقات استانی قرآن ،  نماز و عترت  مسابقات کشوری
ردیف
نام و نام خانوادگی
پایه
رتبه - رشته
1
نیلوفر مرادی
دوم
اول -تفسیر
2
سیده لیلا میر طاهری
سوم
اول- تفسیر
3
محدثه عاشوری
هفتم
اول - تفسیر
5
فاطمه خدادادی  
هفتم
اول - احکام
 
نتایج سی و دومین مسابقات استانی قرآن ،  نماز و عترت شهرستانهای استان تهران
ریف
نام و نام خانوادگی
پایه
رتبه
1
فاطمه آزاد واری
هفتم
سوم
2
حسانه پور حسین
سوم دبیرستان
دوم
3
فاطمه زرین گل
هفتم
سوم
4
 محدثه آغویی
اول
چهارم
5
رقیه نصرتی
نهم
چهارم
6
محدثه آغویی
اول
چهارم
7
زهرا شکری مقدم
دوم
چهارم
8
مطهره یوسقی
هفتم
پنجم
9
مرضیه خدادای
نهم
پنجم
         
 
 نتایج مسابقات نقاشی و انشاء نویسی زکات
مهرناز اسدنژاد
دانش  آموزان منتخب پیشتازان و فرزانگان منطقه چهاردانگه
تاراکاشفی
المپیاد خواندن منطقه و استانی
سارا شاه عباسی
اسامی برگزیدگان مسابقات قرآنی منطقه
ردیف
نام و نام خانوادگی
پایه
رشته
رتبه
1
فاطمه آزادواری
هفتم
حفظ
اول
2
محدثه پورگر
نهم
قرائت
اول
3
زهرا نقی زاده
هفتم
قرائت
اول
4
زهرا رحیمی
نهم
مفاهیم
اول
5
زهرا افراسیابی
چهارم
مفاهیم
سوم
6
نیلوفر نوحی
سوم
احکام
اول
7
حسانه پور حسین
سوم
قرائت
اول
8
محدثه عاشوری
هفتم
مفاهیم
اول
9
نیلوفر مرادی
دوم
مفاهیم
اول
10
نرگس عباسی
اول
مفاهیم
اول
11
زهرا صباحی
چهارم
مفاهیم
دوم
12
مریم علومی
نهم
حفظ
دوم
13
زهرا رحیمی
نهم
حفظ
سوم
14
سیده لیلا میر طاهری
سوم
مفاهیم
اول
15
پریسا دلیر
سوم
نهج البلاغه
اول
16
فاطمه هزار خانی
اول
نهج البلاغه
اول
17
فاطمه غلامی
نهم
نهج البلاغه
اول
18
شقایق معینی
نهم
انشاء نماز
اول
19
محدته مددی
اول
انشاء نماز
دوم
20
مونا نوری
دوم
انشاء نماز
اول
21
محدثه اغویی خواه
اول
صحیفه
اول
22
فائزه غنیمت
سوم
انشاء نماز
اول
23
مطهره یوسفی
هفتم
انشاء نماز
اول
24
زهرا رجب زاده
سوم
صحیفه
دوم
25
فاطمه زرین گل
هفتم
صحیفه
اول
26
رقیه نصرتی
نهم
صحیفه
اول
27
زهرا پیرایش
دوم
قرائت
دوم
28
فاطمه سادات موسوی
اول
حفظ
دوم
29
سحر گوهری
سوم
حفظ
دوم
30
فاطمه میرزا آقایی
دوم
حفظ
دوم
31
زهرا شکری مقدم
دوم
احکام
اول
 
برگزیدگان جشنواره فرهنگی و هنری مسابقات کشوری
محدثه آغویی خواه    پایه اول     رتبه اول    کارهای دستی
برگزیدگان مسابقات قرانی سمپاد
ردیف
نام و نام خانوادگی
پایه
رشته
رتبه
1
زهرا صباحی
سوم
حفظ
اول
2
حسانه پور حسین
دوم
قرائت
اول
3
زهرا جعفری
نهم
قرائت
اول
4
نیلوفر مرادی
اول
مفاهیم
اول
5
فاطمه هزار خانی
نهم
مفاهیم
اول
نتایج مسابقات فرهنگی هنری
ردیف
نام و نام خانوادگی
پایه
رشته
رتبه
1
مهتاب شفیعی
دوم
زغال
اول
2
مهتاب قهرمانی
اول
نقاشی شیشه
اول
3
فائزه غنمیت
سوم
شعر
اول
4
الهه بهشتی
چهارم
شعر 
دوم
5
محدثه عباسی
دوم
مطالعه و تحقیق
اول
6
معصومه نیک نژاد
سوم راهنمایی
نقاشی مداد رنگی
اول
7
فاطمه انگوتی
سوم راهنمایی
نقاشی با مداد رنگی
دوم
8
ملیکا علیزاده
سوم راهنمایی
نقاشی با مداد رنگی
سوم
9
فاطمه بابایی
سوم راهنمایی
طراحی
دوم
10
مونا امیریان
سوم راهنمایی
تصویر سازی
اول
11
سحر مبارکی
سوم راهنمایی
تصویر سازی
دوم
12
پرنیان قاسمی
سوم راهنمایی
تصویر سازی
سوم
13
سمیه پور شهباز
هفتم
عکاسی
اول
14
مطهره یوسفی
هفتم
عکاسی
دوم
15
بهارسالار پور
هفتم
 عکاسی
سوم
16
مطهره یوسفی
هقتم
مطالعه و تحقیق
اول
17
سمیه پورشهباز
هفتم
مطالعه و تحقیق
دوم
18
فاطمه انگوتی
سوم راهنمایی
قالی بافی
دوم
19
درسا سیمیاری
هفتم
نثر کوتاه ادبی
اول
20
فاطمه رنجبری
هفتم
نثر کوتاه ادبی
دوم
21
فاطمه خدادادی
هفتم
نثر کوتاه ادبی
سوم
22
الهام جندقی
هفتم
شعر
اول
23
فاطمه زرین گل
هفتم
شعر
دوم
24
فرناز اسدنژاد
هفتم
داستان نویسی       
اول
25
تارا کاشفی
هفتم
داستان نویسی       
دوم
26
محدثه معینی
سوم راهنمایی
داستان نویسی       
سوم
اسامی دانش آموزان برگزیده حائزه بالاترین امتیاز از درس هایی از قرآن
ردیف
نام و نام خانوادگی
امتیاز
مقطع
1
مهسا داداشی
75
سوم راهنمایی
2
ژاله علیزاده
74
سوم راهنمایی
3
مرضیه سادات طبایی
72.5
سوم راهنمایی
4
محدثه آغویی
87
اول
5
فائزه غنمیت
80.5
سوم